Skonfiguruj swój CRM

Wybierz funkcjonalności, które spełnią Twoje potrzeby w zakresie systemu CRM. Na ich podstawie przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę oraz wersję demonstracyjną GoNet CRM obejmującą moduły z wybranymi funkcjonalnościami.

Podstawowe funkcje CRMKROK 1

Praca zadaniowaKROK 2

Komunikacja zewnętrzna i marketingKROK 3

Obsługa procesu sprzedaży i serwisuKROK 4

Integracja z systemami zewnętrznymiKROK 5

Praca zdalnaKROK 6

UwagiKROK 7

Dane kontaktoweKROK 8

Uzupełnij dane kontaktowe, nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu umówienia terminu i szczegółów prezentacji systemu.
Imię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
Numer telefonu:
E-mail:
Informacje dodatkowe:
 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KiM Group Kuczek i Gaweł Sp.J., ul. Sosnowiecka 89 31-345 Kraków, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@kim.pl, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach udostępnienia wersji demo programu, marketingowych i składania ofert handlowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody,  posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością skorzystania z wersji demonstracyjnej programu