Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator KiM Group - CRM dla firm. Najlepszy system dla Twojej firmy - GoNet CRM
Zostań Partnerem
Skonfiguruj swój CRM
Umów prezentację

KiM Group

KiM Group jest firmą branży IT. Wywodzi się z założonej w 1995r. firmy KIM Computers s.c. Od września 2007 roku tworzymy sieć Punktów Obsługi Klienta dla P4 Sp. z o.o operatora sieci PLAY.

Nowoczesne technologie to domena działania naszej firmy. Rok 2002 jest datą narodziny programu GoNet CRM Support System. Jesteśmy producentem i głównym dystrybutorem oprogramowania do zarządzania relacjami z klientem. Z naszych rozwązań  korzystają małe i średnie przedsiębiorstwa, a ich grono ciągle rośnie. 

KiM Group zatrudnia kadrę młodych i kreatywnych ludzi. Stawiamy nacisk na ciągły rozwój i nieustanne poszukiwania nowych, skuteczniejszych rozwiązań, co pozwala na tworzenie produktów wykorzystujących zaawansowane technologie. Wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości usług oraz profesjonalnej obsłudze klienta, sprawiają że jesteśmy sprawdzonym i godnym zaufania partnerem w biznesie. Naszą wiedzę i doświadczenie staramy się jak najlepiej wykorzystać, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami oraz świadczonych przez nas usług.

Diament Forbes'a dla Kim Group

 
Zaufali nam
Oprogramowanie CRM - GoNet CRM ul. Sosnowiecka 89 31-345 Kraków
tel. (+48) 12 379 31 55 tel. (+48) 12 379 31 54 email:

copyright KIM GROUP 2014-2024
Centrum ustawień cookie