Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Funkcjonalności Mobilne - CRM dla firm. Najlepszy system dla Twojej firmy - GoNet CRM
Zostań Partnerem
Skonfiguruj swój CRM
Umów prezentację

Moduł pracy projektowej

Dzięki GoNet CRM for Android możesz tworzyć nowe oraz przglądać już istniejące projekty za pomocą telefonu lub tabletu. Wszystko co dzieje się w firmie a ma określone zasoby (ludzie, czas, pieniądze) i cel można określić mianem projektu. Moduł do zarządzania projektami w GoNet daje Ci możliwość planowania, zarządzania i kontrolowania postępu prac projektowych bez względu na miejsce, w którym się aktualnie znajdujesz.

Dzięki temu rozwiązaniu możesz szybciej reagować na wszelkie odchylenia od planowanych działań. Ma to niebagatelne znaczenie przy projektach gdzie zaangażowanie ludzi i pieniędzy stanowią czynniki wysokiego ryzyka. Monitorowanie postępu prac projektowych i wczesne wykrywanie zagrożeń oraz reakcja na odchylenia od założeń projektowych stanowią o sukcesie działań podejmowanych w firmie.

System daje Ci możliwość definiowania projektów i etapów projektowych. Pod pojęciem projekt należy rozumieć bardziej złożone zadanie (jak np. kampania reklamowa lub realizacja większego kontraktu). Dzięki polom edycyjnym istnieje możliwość zapisywania wielu informacji o projekcie takich jak: nazwa, typ, priorytet, podział na etapy, stopień zaawansowania (wyliczany z zaawansowania etapów), przedział czasowy, wartość, osoba odpowiedzialna, lokalizacja (np. biuro projektowe), grupa projektowa. Istnieje również możliwość dodawania do projektu załączników oraz wiązania z projektem kontrahentów i osób kontaktowych. Każda aktywność taka jak telefon, e-mail czy spotkanie z kontrahentem związanym z danym projektem możesz w szybki sposób odnaleźć w kartotece projektu. 

Z wykorzystaniem mechanizmu projektów w systemie można realizować tzw. lejki sprzedaży.

 

 

wróć

Zaufali nam
Oprogramowanie CRM - GoNet CRM ul. Sosnowiecka 89 31-345 Kraków
tel. (+48) 12 379 31 55 tel. (+48) 12 379 31 54 email:

copyright KIM GROUP 2014-2024
Centrum ustawień cookie