Zostań Partnerem
Skonfiguruj swój CRM
Umów prezentację

Kariera

Nasz zespół to profesjonalna i kompetentna kadra, posiadająca, popartą doświadczeniem wiedzę oraz wyposażona w nowoczesne narzędzia, umożliwiające efektywną i sprawną obsługę naszych partnerów. Każdego dnia dbamy o to, aby poziom świadczonych przez nas usług był jak najwyższy.

Staramy się aby nasze oprogramowanie odpowiadało potrzebom naszych klientów, dlatego każde wdrożenie poprzedza szczegółowa analiza mająca na celu zbadanie niezbędnych dostosowań systemu, tak aby spełniał oczekiwania  jego użytkowników.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoje CV.

Aktualne oferty pracy:

HANDLOWIEC / SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY systemu klasy CRM

(nr ref.: H10)

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie prezentacji produktu
  • analiza potrzeb klienta
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi systemu
  • udział we wdrożeniach
  • opieka posprzedażowa
  • opieka nad obecnymi klientami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży (rynek B2B)
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych
  • znajomość programów komputerowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • kreatywność
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy CRM lub ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • doskonałe warunki pracy
  • atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od osiąganych wyników (podstawa + prowizja)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • dobrą, konstruktywną atmosferę pracy
  • dodatkowe premię za realizację planów sprzedaży
  • kartę Benefit
  • wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca@kim.pl

Zaufali nam
Oprogramowanie CRM - GoNet CRM ul. Sosnowiecka 89 31-345 Kraków