Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Mobilny CMR na Androida - GoNet CRM
Zostań Partnerem
Skonfiguruj swój CRM
Umów prezentację

GoNet CRM for Android

  Korzystając z tego modułu zyskujesz możliwość między innymi:widok aplikacji gonet na smartfonie

 ► zarządzania kontrahentami i kontaktami
 ► odbierania i wysyłania firmowej poczty
 ► przeglądania historii korespondencji
 ► planowania i delegowania zadań
 ► wglądu do dokumentów oraz ich edycji
 ► planowania wykorzystania zasobów firmy
 ► tworzenia ofert i zamówień dla Twoich klientów
 ► podglądu faktur 
 ► zarządzania i kontrolowania postępów prowadzonych projektów  
 ► stałego dostępu do raportów

 

Moduł mobilny to aplikacja instalowana bezpośrednio na urządzeniu, która łączy się z główną bazą dzięki temu wszystkie zadania i kontakty zaplanowane w biurze, można wykonywać zdalnie. System usprawnia pracę w terenie dzięki możliwości bezpośredniego nawiązania połączenia z kontrahentem, wskazania lokalizacji lub wyznaczenia trasy dojazdu.

GoNet CRM for Android to doskonałe narzędzie dla wszystkich tych, którzy mają bezpośredni kontakt z klientem, dużo czasu spędzają w delegacjach a jednocześnie brakuje im systemu, który wspomoże ich pracę w zakresie kontaktów z klientami, planowania czasu pracy czy też błyskawicznego tworzenia ofert na życzenie klientów. To także system przeznaczony dla właścicieli i zarządu firm dzięki, któremu niezależnie gdzie są mogą weryfikować realizację projektów, delegować zadania, monitorować postępy i przeglądać dowolne raporty.

GoNet CRM for Android to:

Tak samo jak w przypadku wersji stacjonarnej GoNet for Android ma budowę modułową, która odzwierciedla funkcjonalności Gonet CRM stacjonarnego. Rozwiązanie takie pozwala każdemu użytkownikowi w prosty, intuicyjny sposób korzystać z obydwu wersji.

  MODUŁ PODSTAWOWY  

          Zawiera w sobie kilka mniejszych części - kluczowych z punktu widzenia CRM:

  MODUŁ REZERWACJI ZASOBÓW   

GoNet CRM for Android daję Ci możliwość planowania wykorzystania zasobów Twojej firmy. Zasobem może być zarówno osoba zatrudniona w firmie, jak również wszystkie posiadane przez firme zasoby rzeczowe (jak samochody, rzutniki, sale konferencyjne itp.).

  MODUŁ OFERTOWANIA I ZAMÓWIEŃ  

          Pozwala na rejestrację w programie ofert i zamówień na rzecz klientów, a także zamówień składanych do naszych dostawców.

  FAKTURY I PŁATNOŚCI  

          Moduł umożliwia przeglądanie i analizę dokumentów finansowych (zakup, sprzedaż) importowanych z zewnętrznego programu fakturującego.  

  PRACA PROJEKTOWA

          Moduł daje możliwość planowania, zarządzania i kontrolowania postępu prac projektowych oraz reagowania w razie wszelkich odchyleń.

  PLANY I PROWIZJE

             Moduł pozwala monitorować postęp realizacji planów (sprzedaż, aktywność, etc.), automatycznie obliczać prowizje, tworzyć systemy premiowe.

wróć

Zaufali nam
Oprogramowanie CRM - GoNet CRM ul. Sosnowiecka 89 31-345 Kraków
tel. (+48) 12 379 31 55 tel. (+48) 12 379 31 54 email:

copyright KIM GROUP 2014-2024
Centrum ustawień cookie