Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Funkcjonalności Podstawowe - CRM dla firm. Najlepszy system dla Twojej firmy - GoNet CRM
Zostań Partnerem
Skonfiguruj swój CRM
Umów prezentację

Zarządzanie informacjami o kontrahentach

Informacje o kliencie są to wszystkie dane, które mogą przydać się podczas współpracy z danym kontrahentem takie jak:

Elastyczność systemu pozwala również na stworzenie własnych pól dodatkowych, gdzie można przechowywać informacje, których brakuje w domyślnej konfiguracji. 

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika wprowadzenie danych do systemu jest bardzo szybkie i proste. Istnieje również możliwość importu danych z innych programów, np. można szybko wczytać dane z zakupionej lub gromadzonej wcześniej bazy Excel-a.

Wszystkie zgromadzone w systemie informacje mogą być wyszukiwane i zaprezentowane w określony sposób. Na przykład można:

Rejestr kontrahentów

Do kartoteki każdego kontrahenta aplikacja daje możliwość dopisywania notatek, komentarzy oraz dodawania informacji w postaci dokumentów elektronicznych - załączników.

Z poziomu kartoteki kontrahenta użytkownik ma dostęp do wszystkich informacji zapisanych w bazie danych i powiązanych z danym kontrahentem, takich jak:

Ważną cechą systemu jest to, że współpracuje on z zewnętrznymi programami fakturującymi, umożliwiając import zawartych w nich danych, obejmujących dostępne informacje o kontrahentach, osobach kontaktowych, kartotekach towarowych i historii wszystkich transakcji związanych z kontrahentem.

 

wróć

Zaufali nam
Oprogramowanie CRM - GoNet CRM ul. Sosnowiecka 89 31-345 Kraków
tel. (+48) 12 379 31 55 tel. (+48) 12 379 31 54 email:

copyright KIM GROUP 2014-2024
Centrum ustawień cookie