Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Funkcjonalności Podstawowe - CRM dla firm. Najlepszy system dla Twojej firmy - GoNet CRM
Zostań Partnerem
Skonfiguruj swój CRM
Umów prezentację

Obsługa poczty e-mail/wysyłka faksów

W celu zredukowania ilości narzędzi z jakich korzystają pracownicy firmy w systemie GoNet CRM wbudowano klienta poczty e-mail. Który oprócz standardowych funkcjonalności innych programów tego typu posiada również:

Klient poczty pobiera z serwera pocztowego jedynie nagłówki wiadomości, dzięki czemu użytkownik może zadecydować, które wiadomości go interesują i pobrać tylko te. Dzięki temu unika się tzw. spamu, czyli niepotrzebnych, zaśmiecających jedynie skrzynkę wiadomości. Można również uniknąć zainfekowania swojego komputera wirusami rozprzestrzeniającymi się drogą elektroniczną oraz usuwać duże wiadomości bez konieczności ich pobierania na komputer. Po zaimportowaniu listy wiadomości z serwera jest ona wyświetlana w głównej części okna. Użytkownik w tym momencie może przeglądnąć (odczytać) wybraną wiadomość, bez konieczności zapisania jej na komputer.

Integracja z MS Outlook

Integracja daje możliwość importu wiadomości e-mail do GoNet CRM.

Moduł wysyłania/odbierania faksów z poziomu aplikacji

Moduł umożliwia wysyłanie i odbieranie faksów z poziomu aplikacji. Wysyłka jest możliwa zarówno do pojedynczych kontrahentów jak i do grupy (korespondencja seryjna). Tworzenie korespondencji typu faks przebiega analogicznie do tworzenia korespondencji typu e-mail. Moduł jest dostępny dla klientów korzystających z systemów efaks.pl, telepoland.pl oraz programu RelayFax.

wróć

Zaufali nam
Oprogramowanie CRM - GoNet CRM ul. Sosnowiecka 89 31-345 Kraków
tel. (+48) 12 379 31 55 tel. (+48) 12 379 31 54 email:

copyright KIM GROUP 2014-2024
Centrum ustawień cookie