Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Klienci - CRM dla firm. Najlepszy system dla Twojej firmy - GoNet CRM
Zostań Partnerem
Skonfiguruj swój CRM
Umów prezentację

Klienci

GoNet CRM to oprogramowanie, które sprawdza się w wielu branżach. Dzięki możliwości rozbudowywania i modyfikacji systemu do potrzeb jesteśmy w stanie dostosować funkcjonalność systemu do charakterystycznych potrzeb wielu branż.

W miarę powiększania się grona klientów indywidualne podejście do każdego z nich staje się coraz trudniejsze. GoNet to narzędzie, które pozwoli handlowcom zadbać o każdy istotny szczegół relacji, przypomni o poprzednich ustaleniach i przypomni o konieczności kolejnych działań. Sprawdza się wszędzie tam gdzie istnieje kontakt na linii handlowiec - klient. Dzięki modułowi projektów doskonale spełnia swoje zadanie w branży reklamowej oraz konsultingowej gdzie planowane są szkolenia. Moduł serwisowy pozwala na kotrolowanie zaplanowanych serwisów i przypomina o przeglądach czy też kończących się gwarancjach.

Jako producenci systemu, znamy go od podszewki i potrafimy spełnić tak potrzeby wynikające z charakterystyki danej branży jak również indywidualne potrzeby firmy. Pamiętamy bowiem że to nie pracownicy mają się dostosować do systemu, a CRM do pracowników.

Wraz z naszymi Partnerami biznesowymi działamy na terenie całej Polski. Chciałbyś zobaczyć jak system może sprawdzić się w Twojej firmie? Zadzwoń i umów się na niezobowiązującą prezentację.

 
Zaufali nam
Oprogramowanie CRM - GoNet CRM ul. Sosnowiecka 89 31-345 Kraków
tel. (+48) 12 379 31 55 tel. (+48) 12 379 31 54 email:

copyright KIM GROUP 2014-2024
Centrum ustawień cookie